ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Proč nemůžu vše zaplatit kartou?

Hlavní příčinou je bohužel nemožnost propojení transakcí s naším interním systémem a dnes již nutnou EET. Tuto záležitost se samozřejmě snažíme řešit. V současné době je však „cash“ jediným možným způsobem platby.

Když dojdou zásoby, budete ještě naskladňovat?

Ne, ne a do třetice ne. Stojíme si za jedinečností kolekce a nechceme, aby se jeden, ba i oblíbený návrh, točil stále dokola. Vše bude zkrátka jen jednou a naposled!

Proč zboží nezasíláte domů?

Vzhledem k tomu, že prozatím není možné platit kartou, všechny balíčky bychom museli posílat na dobírku. To by se pro nás mohlo stát způsobem poněkud nešťastným. Další příčinou je také nedostatek pracovní síly!

Jak často budete dělat kolekce?

Vzhledem k tomu, že vytvořit merch není pětiminutovou záležitostí, nová kolekce spatří světlo světa vždy dvakrát do roka.

Spolupracují na PEDF ORIGINAL i studenti?

Většinu odvedené práce na kolekci mají na svědomí právě studenti. Chceme, aby jejich práce byla vystavena obdivu a skutečně využívána. Tak už žádné věci do šuplíku!

Můžu se zapojit i já?

Ano! Nové, kreativní tváře vždy rádi uvítáme a zařadíme do týmu. Prostě jen napiš na e-mailovou adresu  tomas.bederka@pedf.cuni.cz a těš se, bude to sranda!

Co dělat, pokud zde není odpověď na tvou otázku

Napiš nám na info@pedforiginal.cz

PEDF ORIGINAL

Oficiální značka Pedagogické fakulty UK

© 2017 Pedagogická fakulta UK
Designed by Tomáš Bederka and Martin Beneš

SLEDUJ NÁS