fbpx

Jak, kde a od kdy se bude kolekce prodávat?

Poté, co jsme několik večerů strávili s markerem u bílé tabule při vymýšlení designu a během nekonečných diskuzí, jakou barvu a materiál vlastně na naše trička chceme, termín releasu kolekce už se konečně blíží! Přišla proto ta pravá chvíle odhalit další detaily ze zákulisí. Co všechno pod značkou PEDF ORIGINAL najdeš a jak si to vlastně budeš moci koupit?


Znáš takové ty univerzitní hoodie mikiny, ve kterých se američtí studenti procházejí během polední pauzy po kampusu? PedF verze této mikiny je jedním z produktů, které jsme se rozhodli do kolekce zařadit. Neznáme totiž nic pohodlnějšího. Jenže u mikin to zdaleka nekončí. S nimi totiž přijdou i trička, a to hned ve třech variantách. Outfit pak budeš moci doladit plátěnou taškou z biobavlny, do které strčíš nejen notebook a hromadu sešitů na přednášky, ale hlavně studentský diář vychytaný speciálně pro studenty PedF. PEDF ORIGINAL tužkou si do něj budeš moci zapisovat svoje plány na jednotlivé dny, poznámky k předmětům, plán na zkouškové období nebo cestovatelské sny. Z ankety na Facebooku vyplynulo, že o takový diář by mělo mnoho studentů PedF zájem, brzo se tedy přání stane skutečností.

V minulém blog postu už jsme odhalili, jak vypadají naše samolepky a sešity. Během vymýšlení kolekce jsme ale nezapomněli ani na milovníky kávy nebo čaje. Tvoje šedivý ráno před přednáškou si proto budeš moci rozjasnit kafem nebo čajem v našem hrnku. Těš se na design celé kolekce, bude to stát za to!

Že to zní skvěle? Tak teď už jen stačí zmínit, jak se k produktům vlastně dostat. Nezapomeň, že se vždy jedná o limitovanou kolekci s omezeným kusů (obvykle 100) a na rezervaci předem a podobné věci nehrajeme. Představení proběhne na Dvorkách 12. října 2017 (kdybys náhodou ještě neměl/a dostatečný počet důvodů, proč jít na Dvorky). Prodej na místě zahájíme v devět večer. Věci si budeš moci koupit i online v našem e-shopu, ale až od půlnoci z 12. na 13. října.

Už jen dolaďujeme poslední věci a bedlivě čekáme, až na fakultu dorazí další krabice s věcmi.

Volejte sláva, kolekce už je skoro tu!

Markéta P.

Fotky z focení

You may also like

Post a Comment

Your email address will not be published.