fbpx

Jak vznikala nová kolekce?

Sešla se parta lidí, kde většina z nás si už různorodě prošla všemi možnými studentskými i fakultním projekty. Člověk by řekl, že teda ví, do čeho jde a co má očekávat. Ale tohle bylo přesto jiné. Proč? Dostali jsme totiž nabídku pracovat na něčem zcela od nuly a vytvořit si něco zcela podle sebe. Představte si, že jdete s kamarády do kina, kde si můžete pustit jakýkoliv film. Klidně i ten, který ještě nevyšel. Ten, který ještě nebyl natočen. Jakýkoliv. Koukáte na bílé plátno a přemýšlíte, co pustit, a tak přesně my zírali na tu bílou tabuli před námi.

Asi každý by v tom kině nakonec začal vykřikovat název svého oblíbeného filmu, jen aby se promítal jen a jen ten jeho – je přeci nejlepší! Stejně my začali chrlit návrhy toho, co bychom si my sami rádi koupili. Já měla jasný cíl, prosadit si super cool mikinu, víte, takovou tu, jak v ní všichni studenti v amerických filmech chodí po kampusu. Jenže já nebyla jediná, kdo si chtěl splnit svůj sen. Na tabuli se začaly objevovat jiné předměty daleko vzdálené od mé představy – termoska, se kterou bych prý měla chodit na přednášky; tričko s vtipnou hláškou, která odkazuje na nějaký seriál; plechový penál, kam si mám dát učitelskou červenou tužku.

O tolik horší návrhy, než byl ten můj, říkala jsem si. Jenže takhle to nejde. Abyste se posunuli dál, tak musíte uznat, že vaše nápady nejsou ty nejlepší, což chvíli trvá… A teprve s tím, až začnete vnímat návrhy ostatních, tak se vám začne rodit nová kolekce pod rukama. Ano, některé vaše představy z tabule zcela zmizí, některé ale dostanou tak o 1000 % lepší podobu.

A na závěr? Musím se vám pochlubit, přišla další krabice s hotovými výrobky! Chcete vidět, co je uvnitř? A to je jen kousínek z toho, co pro vás chystáme!

Zatím, mějte se hezky,

Verča V.

P.S.: Ty super cool mikiny mi nakonec prošly a budou!

První návrhh mikin Lucie Setníčková První návrhy Markéta Popelářová První návrhy První návrhy

You may also like

Post a Comment

Your email address will not be published.